Logowanie

lub

Rejestracja

wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych
na zasadach określonych w regulaminie

wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną na zasadach określonych w regulaminie

wyrażam zgodę
nie wyrażam zgody

Trasa i termin spływu

jednodniowe
weekendowe
wielodniowe
zorganizowane

Dane kontaktowe

Podaj ilość kajaków

Podsumowanie

0 dni

0 km

0 uczestników

100% satysfakcji

wyślij zgłoszenie

Pole namiotowe

Łupawsko

Nasze pole namiotowoe mieści się na porośniętym sosnowym lasem terenie przy brzegu jeziora, i to niemałego. Teren jest ogrodzony i monitorowany. Dla naszych gości dostępne jest duże, zacienione pole biwakowe z pełnym węzłem sanitarnym (prysznice, umywalki, ciepła woda). Jest też parking strzeżony, a na brzegu jeziora można się kąpać. Są też wiaty i dwa wyznaczone miejsca na ognisko, duży pomost cumowniczy i bosmanka 
Jezioro Jasień to jedno z większych jezior na Kaszubach, ma niemal 600ha powierzchni i rozciąga się na osiem kilometrów. W najszerszym miejscu liczy 1,5 km, a głębokie jest miejscami na ponad 30 metrów. Dzieli się na dwie części – północną i południową. Jest na nim osiem niezamieszkałych wysp, z których każda ma swoje tajemnice. Można po nim pływać kajakiem, łódką lub kanadyjką przy okazji pobytu w naszej bazie. Można też zacząć stąd spływ Łupawą, albo też udać się na pobliskie rzeki – Słupię, Bukowinę, Skotawę, Radunię, Kamienicę i Wdę.

Nasze pole znajduje się na terenie Parku Krajobrazowego Dolina Słupi i obszaru Natura 2000 - dlatego szanując przyrodę - obowiązuje całkowity zakaz  puszczania głośnej muzyki - chcesz słuchać muzyki innej niż daje nam otaczająca przyroda - załóż słuchawki !! Dziękujemy za uszanowanie tego zakazu :)

Na terenie naszego pola namiotowego - samochody stoją tylko i wyłącznie na parkingu - nie ma możliwości parkowania przy namiocie !

Cisza nocna obowiązuje od 23.00 do 7.00 


Dojazd jest do nowej bazy bardzo prosty. Jadąc drogą wojewódzką nr 228 od Kartuz, mijamy Parchowo i skręcamy w miejscowości Pomysk Mały na północ. Następnie przez Soszycę kierujemy się na Łupawsko. Tam skręcamy w prawo przy szlabanie, zaraz za ośrodkiem wczasowym „Wrzos”. Dojechać też można od Lęborka lub Sierakowic, kierując się na Rokity i Czarną Dąbrówkę.

! Przyjazd na pole możliwy tylko przy wcześniejszej rezerwacji !

Koszt pobytu na naszym polu wynosi 35 zł/osoba/doba i obejmuje: 

 • nocleg na polu biwakowym (nie pobieramy dodatkowej opłaty za namioty)
 • natryski z ciepłą wodą
 • toalety (osobne damskie, męskie i dla osób niepełnosprawnych)
 • dostęp do zadaszonej wiaty (czajniki elektryczne, kuchenka indukcyjna)
 • dostęp do wiaty ogniskowej (kije ogniskowe na wyposażeniu)
 • dostęp do lodówki 
 • swobodny dostęp do jeziora
 • możliwość ładowania telefonów 
 • zewnętrzny zmywak do naczyń 
 • doba pobytowa na polu namiotowym rozpoczyna się od godziny 15.00 a kończy się o godzinie 11.00 dnia następnego (pozostanie na polu po godzinie wymeldowania tylko i wyłącznie za zgodą obsługi pola namiotowego) 
Uwaga: na terenie naszego pola namiotowego obowiązuje pełna segregacja śmieci : plastik, szkło, papier, Bio (kompostownik) - dbajmy wspólnie o środowisko !
 
Cennik szczegółowy:
 1. Pobyt 1 osoby : 35 PLN
 2. ​Dzieci do 15 lat : 25 PLN
 3. Przedłużenie pobytu bez kolejnego noclegu : od 11.00 do godziny 20.00 : 15 zł/osoba dorosła / 10 zł/dziecko do 15 lat
 4. Drewno do ognisko : 40 zł/taczka
 5. Parking samochodu i innych pojazdów : 10 zł/dzień
 6. Parking kampera/samochodu mieszkalnego : 20 zł/dzień
 7. Przyłącze do prądu : 15 zł/doba 
 8. Prysznic : 10 zł/osoba (dla osób nie przebywających na polu namiotowym)
 9. Wodowanie kajaka : 5 zł
 10. Wodowanie łódki / żaglówki : 15 zł
 11. Korzystanie z miejsca ogniskowego / grilla  bez noclegu : 20 zł/osoba (max 3h) : w cenie miejsce, kije, drewno, śmieci, dostęp do toalet z natryskami, 


ekajaki.pl youtube
ekajaki.pl Instagram